Volgens Parool.nl krijgt Amsterdam binnenkort oplaadpunten die draaien op zonne-energie. Dutch Solar Group wil de zogenoemde Street Chargers gaan plaatsen op Amsterdam CS en het Vondelpark.
Mobiele telefoons opladen op locatie
De Street Charger heeft zes aansluitingen, voor iPhone 4, iPhone 5, mini usb, normale usb. Het oplaadpunt is voorzien van een accu dus het is ook te gebruiken na zonsondergang. Dutch Solar Group is in gesprek met de providers KPN en Vodafone, wanneer dit project succesvol zal blijken dan zullen de oplaadpunten ook op meerdere plekken in Nederland geplaatst worden.
Investeerders gezocht
Het bedrijf is op zoek naar meerdere investeerders, de plaatsing van de Street Chargers is afhankelijk van de investeerders,wanner deze gevonden zijn dan kunnen ze al snel geplaatst worden.